Home

heroiczny czołgać się Osoba dowodząca 90 minut 4 liga podkarpacka Poland poziom Rozpadają się Rada

4 liga podkarpacka. Trzy karne i tylko jeden gol - Igloopol Dębica pokonał  Koronę Rzeszów [ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Trzy karne i tylko jeden gol - Igloopol Dębica pokonał Koronę Rzeszów [ZDJĘCIA] | Nowiny

Zapraszamy na relację online z sobotnich meczów Fortuna 1 Ligi, eWinner 2  ligi, 3 ligi grupy IV i 4 ligi podkarpackiej [RELACJA LIVE] | Echo Dnia  Podkarpackie
Zapraszamy na relację online z sobotnich meczów Fortuna 1 Ligi, eWinner 2 ligi, 3 ligi grupy IV i 4 ligi podkarpackiej [RELACJA LIVE] | Echo Dnia Podkarpackie

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w Rzeszowie | Rzeszów

SPEC Stal Łańcut

4. liga podkarpacka. SPEC Stal Łańcut wygrywa z Sokołem Kolbuszowa Dolna  [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24
4. liga podkarpacka. SPEC Stal Łańcut wygrywa z Sokołem Kolbuszowa Dolna [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

90 minut z: Michał Cach

MKS Błękitni Ropczyce | Ropczyce

4 liga podkarpacka. Piłkarze pierwszego zespołu Stali Mielec nie pomogli  drużynie rezerw w odniesieniu zwycięstwa nad Izolatorem | Nowiny
4 liga podkarpacka. Piłkarze pierwszego zespołu Stali Mielec nie pomogli drużynie rezerw w odniesieniu zwycięstwa nad Izolatorem | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Porażka Czarnych Jasło w Mielcu

4 liga podkarpacka. Wysoka wygrana Karpat Krosno z LKS-em Skołoszów  [RELACJA, ZDJĘCIA] | Krosno Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Wysoka wygrana Karpat Krosno z LKS-em Skołoszów [RELACJA, ZDJĘCIA] | Krosno Nasze Miasto

I Love This Game-PLH | Przeworsk

4 liga podkarpacka. Partyzant Targowiska rozbił na własnym obiekcie rezerwy  Stali Stalowa Wola. Orlen wesprze finansowo Partyzanta | Gol24
4 liga podkarpacka. Partyzant Targowiska rozbił na własnym obiekcie rezerwy Stali Stalowa Wola. Orlen wesprze finansowo Partyzanta | Gol24

4 liga podkarpacka. KS Wiązownica wygrał z Sokołem Kamień 1:0 | Gol24

REGULAMINY ROZGRYWEK sezon 2022/2023

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Tylko cud może uratować Czarnych Jasło  przed degradacją
Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Tylko cud może uratować Czarnych Jasło przed degradacją

IV liga polska w piłce nożnej (grupa podkarpacka) – Wikipedia, wolna  encyklopedia
IV liga polska w piłce nożnej (grupa podkarpacka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Weekendowe mecze w klasach okręgowych na Podkarpaciu [RELACJE, WYNIKI,  STRZELCY] | Nowiny
Weekendowe mecze w klasach okręgowych na Podkarpaciu [RELACJE, WYNIKI, STRZELCY] | Nowiny

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław pokonał Błękitnych Ropczyce. Dwie bramki  Kamila Bały | Nowiny
4 liga podkarpacka. JKS Jarosław pokonał Błękitnych Ropczyce. Dwie bramki Kamila Bały | Nowiny

4 liga podkarpacka. Gole i emocje w Krośnie. Karpaty ograły Izolatora  Boguchwała 3:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24
4 liga podkarpacka. Gole i emocje w Krośnie. Karpaty ograły Izolatora Boguchwała 3:2 [RELACJA, ZDJĘCIA] | Gol24

4 liga podkarpacka. JKS Jarosław - Polonia Przemyśl. Dwie czerwone kartki i  jeden gol [ZDJĘCIA] | Nowiny
4 liga podkarpacka. JKS Jarosław - Polonia Przemyśl. Dwie czerwone kartki i jeden gol [ZDJĘCIA] | Nowiny

90minut.pl
90minut.pl

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Cenne zwycięstwo - po nerwowej grze -  Czarnych Jasło
Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Cenne zwycięstwo - po nerwowej grze - Czarnych Jasło

Krzysztof szymański - artykuły | Nowiny

4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów trochę postraszyła, ale Karpaty Krosno  opanowały sytuację. Zdjęcia z meczu i trybun | Nowiny
4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów trochę postraszyła, ale Karpaty Krosno opanowały sytuację. Zdjęcia z meczu i trybun | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Zwycięstwo Czarnych Jasło na otarcie łez

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zatrzymała JKS Jarosław [RELACJA,  ZDJĘCIA, KIBICE] | Nowiny
4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl zatrzymała JKS Jarosław [RELACJA, ZDJĘCIA, KIBICE] | Nowiny

4 liga podkarpacka. Remis w Sędziszowie Młp. ze wskazaniem na Legion Pilzno  [ZDJĘCIA] | Sportowy24
4 liga podkarpacka. Remis w Sędziszowie Młp. ze wskazaniem na Legion Pilzno [ZDJĘCIA] | Sportowy24

90minut.pl
90minut.pl

4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów zaskoczyła Polonię Przemyśl! Zdjęcia z  meczu i trybun | Nowiny
4 liga podkarpacka. Korona Rzeszów zaskoczyła Polonię Przemyśl! Zdjęcia z meczu i trybun | Nowiny

4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl pokonała Stal II Rzeszów 3:2 [ZDJĘCIA]  | Przemyśl Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Polonia Przemyśl pokonała Stal II Rzeszów 3:2 [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

III liga polska w piłce nożnej (2015/2016)/Grupa VIII (lubelsko-podkarpacka)  – Wikipedia, wolna encyklopedia
III liga polska w piłce nożnej (2015/2016)/Grupa VIII (lubelsko-podkarpacka) – Wikipedia, wolna encyklopedia

Województwo podkarpackie – Wikipedia, wolna encyklopedia

4 liga podkarpacka. Legion Pilzno bezlitosny w derbach | Nowiny

Poland 4 Liga Małopolska 2023/24 Table & Stats | FootyStats

4 liga podkarpacka. Wisłok na zwycięskiej fali zatopił rezerwy Resovii w  pierwszej części gry | Gol24
4 liga podkarpacka. Wisłok na zwycięskiej fali zatopił rezerwy Resovii w pierwszej części gry | Gol24

4 liga podkarpacka. Niedosyt po obu stronach, JKS Jarosław zremisował z  Legionem Pilzno | Nowiny
4 liga podkarpacka. Niedosyt po obu stronach, JKS Jarosław zremisował z Legionem Pilzno | Nowiny

Piłka nożna. IV liga podkarpacka. Remis Czarnych Jasło o smaku zwycięstwa

Szczęśliwego Nowego Roku 2017! - Ekoball Stal Sanok

IV liga polska w piłce nożnej (2003/2004) – Wikipedia, wolna encyklopedia

IV liga 2023/2024, grupa: podkarpacka

Spadki, awanse - analiza

4 liga podkarpacka. Lider z Wiązownicy przegrał z Polonią Przemyśl choć nie  był zespołem słabszym [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto
4 liga podkarpacka. Lider z Wiązownicy przegrał z Polonią Przemyśl choć nie był zespołem słabszym [ZDJĘCIA] | Przemyśl Nasze Miasto

Weekendowe mecze piłkarskie na Podkarpaciu. Rusza IV liga i okręgówki  [11-13 sierpnia, WYNIKI]
Weekendowe mecze piłkarskie na Podkarpaciu. Rusza IV liga i okręgówki [11-13 sierpnia, WYNIKI]

Czwarta liga podkarpacka: Piłkarze Stali Nowa Dęba rozgromili Sokół Nisko  (zdjęcia) | Echo Dnia Podkarpackie
Czwarta liga podkarpacka: Piłkarze Stali Nowa Dęba rozgromili Sokół Nisko (zdjęcia) | Echo Dnia Podkarpackie

90minut.pl
90minut.pl

4 liga podkarpacka. Legion Pilzno wypunktował Lechię Sędziszów Małopolski  na swoim boisku | Nowiny
4 liga podkarpacka. Legion Pilzno wypunktował Lechię Sędziszów Małopolski na swoim boisku | Nowiny

III liga polska w piłce nożnej (2019/2020) – Wikipedia, wolna encyklopedia

4 liga podkarpacka. Pogrom w Sędziszowie, Lechia na kolanach, hat-trick  Krajewskiego | Nowiny
4 liga podkarpacka. Pogrom w Sędziszowie, Lechia na kolanach, hat-trick Krajewskiego | Nowiny

Poland 4 Liga Opolska 2023/24 Table & Stats | FootyStats

Świetny początek Sebastiana Szymańskiego w nowym klubie. Czy reprezentant  Polski niedługo znowu zaliczy transfer? | Gol24
Świetny początek Sebastiana Szymańskiego w nowym klubie. Czy reprezentant Polski niedługo znowu zaliczy transfer? | Gol24