Home

Morze Frank Worthley Nowy Rok Księżycowy bramka lewandowskiego wczoraj Poland Przeznaczenie wirtualny piwo

Tak Robert Lewandowski strzelił gola w meczu Polska - Hiszpania! [WIDEO]

Mamy to! Robert Lewandowski zdobył debiutancką bramkę w La Lidze. W dniu  urodzin, w pierwszej minucie z Realem Sociedad | Gol24
Mamy to! Robert Lewandowski zdobył debiutancką bramkę w La Lidze. W dniu urodzin, w pierwszej minucie z Realem Sociedad | Gol24

Klasyfikacja strzelców La Liga 2022/23 [TABELA]. Gole Roberta Lewandowskiego  w Barcelonie w sezonie 2022/23. Polak królem strzelców rozgrywek  (sport.tvp.pl)
Klasyfikacja strzelców La Liga 2022/23 [TABELA]. Gole Roberta Lewandowskiego w Barcelonie w sezonie 2022/23. Polak królem strzelców rozgrywek (sport.tvp.pl)

Gol Lewandowskiego dla Barcelony! Maestro. To była 1. minuta [WIDEO] Piłka  nożna - Sport.pl
Gol Lewandowskiego dla Barcelony! Maestro. To była 1. minuta [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl

Polska – Albania. Rajd Roberta Lewandowskiego i błysk Adama Buksy  (sport.tvp.pl)
Polska – Albania. Rajd Roberta Lewandowskiego i błysk Adama Buksy (sport.tvp.pl)

La Liga. Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego na Camp Nou [WIDEO]  (sport.tvp.pl)
La Liga. Pierwszy gol Roberta Lewandowskiego na Camp Nou [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Piłkarska LM: Gol Lewandowskiego, Bayern jedną nogą w ćwierćfinale - RMF 24

Polska – Niemcy. "Lewandowski to się chyba cieszył, że jest zmieniony".  Kadra w ogniu krytyki (sport.tvp.pl)
Polska – Niemcy. "Lewandowski to się chyba cieszył, że jest zmieniony". Kadra w ogniu krytyki (sport.tvp.pl)

Wymęczone zwycięstwo Polaków z Wyspami Owczymi. Dwie bramki Lewandowskiego  - RMF 24
Wymęczone zwycięstwo Polaków z Wyspami Owczymi. Dwie bramki Lewandowskiego - RMF 24

Superpuchar Hiszpanii. Robert Lewandowski z asystą i bramką w pierwszej  połowie finału [WIDEO] (sport.tvp.pl)
Superpuchar Hiszpanii. Robert Lewandowski z asystą i bramką w pierwszej połowie finału [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Mundial w Katarze 2022. Polska - Meksyk 0:0. Lewandowski nie wykorzystał  karnego - rp.pl
Mundial w Katarze 2022. Polska - Meksyk 0:0. Lewandowski nie wykorzystał karnego - rp.pl

Hiszpania – Polska: gol! Robert Lewandowski strzelił na 1:1! [GOL, WIDEO]  (sport.tvp.pl)
Hiszpania – Polska: gol! Robert Lewandowski strzelił na 1:1! [GOL, WIDEO] (sport.tvp.pl)

El. MŚ 2018: Polska pokonuje Armenię 2:1. Bramka Lewandowskiego w ostatniej  minucie! - RMF 24
El. MŚ 2018: Polska pokonuje Armenię 2:1. Bramka Lewandowskiego w ostatniej minucie! - RMF 24

Robert Lewandowski ma już ponad 600 goli w klubach i reprezentacji -  Eurosport
Robert Lewandowski ma już ponad 600 goli w klubach i reprezentacji - Eurosport

Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski! Pierwszy hat-trick Polaka w barwach  FC Barcelony [WIDEO]
Lewandowski, Lewandowski, Lewandowski! Pierwszy hat-trick Polaka w barwach FC Barcelony [WIDEO]

Robert Lewandowski chwalony po zwycięstwie Barcelony. "Nie zagrał świetnego  meczu, ale wykonał dobrą robotę" (sport.tvp.pl)
Robert Lewandowski chwalony po zwycięstwie Barcelony. "Nie zagrał świetnego meczu, ale wykonał dobrą robotę" (sport.tvp.pl)

Robert Lewandowski gol w meczu FC Barcelona - Real Betis [16.09.2023] wideo  (sport.tvp.pl)
Robert Lewandowski gol w meczu FC Barcelona - Real Betis [16.09.2023] wideo (sport.tvp.pl)

Klasa Lewandowskiego! Zobacz, jak zachował się po meczu - Sport WP  SportoweFakty
Klasa Lewandowskiego! Zobacz, jak zachował się po meczu - Sport WP SportoweFakty

Robert Lewandowski po wygranym meczu z Wyspami Owczymi: zrobiliśmy pierwszy  krok | Flashscore.pl
Robert Lewandowski po wygranym meczu z Wyspami Owczymi: zrobiliśmy pierwszy krok | Flashscore.pl

Tak Robert Lewandowski uratował Barcelonę. Decydujący gol w 93. minucie  [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl
Tak Robert Lewandowski uratował Barcelonę. Decydujący gol w 93. minucie [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl

Euro 2016. Polska - Portugalia: Robert Lewandowski z drugim najszybciej  zdobytym golem w historii ME - Sport WP SportoweFakty
Euro 2016. Polska - Portugalia: Robert Lewandowski z drugim najszybciej zdobytym golem w historii ME - Sport WP SportoweFakty

La Liga. Świetny występ Roberta Lewandowskiego, hiszpańskie media  zachwycone (sport.tvp.pl)
La Liga. Świetny występ Roberta Lewandowskiego, hiszpańskie media zachwycone (sport.tvp.pl)

Liga hiszpańska: Niespodziewana porażka Barcelony, gol Lewandowskiego - RMF  24
Liga hiszpańska: Niespodziewana porażka Barcelony, gol Lewandowskiego - RMF 24

Dwa gole Lewandowskiego w meczu Barcelony z Elche - RMF 24

Rekord Roberta Lewandowskiego. Co ile strzela Polak? Gol co 81 minut  (sport.tvp.pl)
Rekord Roberta Lewandowskiego. Co ile strzela Polak? Gol co 81 minut (sport.tvp.pl)

Lewandowski ma swojego gola z Mołdawią! Historyczna bramka dla  reprezentacji Polski [WIDEO]
Lewandowski ma swojego gola z Mołdawią! Historyczna bramka dla reprezentacji Polski [WIDEO]

La Liga. Robert Lewandowski strzelił gola, Barcelona wygrała z Sevillą  (sport.tvp.pl)
La Liga. Robert Lewandowski strzelił gola, Barcelona wygrała z Sevillą (sport.tvp.pl)

Co za gol polskiego bramkarza we Włoszech [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl

Tajemnicza "cieszynka" Lewego obiektem spekulacji. Co miał na myśli? -  Pudelek
Tajemnicza "cieszynka" Lewego obiektem spekulacji. Co miał na myśli? - Pudelek

Lewandowski z pierwszym golem na mundialu. "To spełnienie marzeń" - RMF 24

Rekordy, gole i hat-tricki. Najlepsze mecze Roberta Lewandowskiego  (sport.tvp.pl)
Rekordy, gole i hat-tricki. Najlepsze mecze Roberta Lewandowskiego (sport.tvp.pl)

Gole Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Ile bramek strzelił w LM?  (sport.tvp.pl)
Gole Roberta Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. Ile bramek strzelił w LM? (sport.tvp.pl)

Pierwszy gol Lewandowskiego w kadrze. Minęło dziesięć lat [WIDEO], Debiut  Roberta Lewandowskiego, Łukasz Fabiański obronił rzut karny (sport.tvp.pl)
Pierwszy gol Lewandowskiego w kadrze. Minęło dziesięć lat [WIDEO], Debiut Roberta Lewandowskiego, Łukasz Fabiański obronił rzut karny (sport.tvp.pl)

Gol Roberta Lewandowskiego nominowany do bramki kolejki Euro 2020! Gdzie  głosować? Reprezentacja Polski
Gol Roberta Lewandowskiego nominowany do bramki kolejki Euro 2020! Gdzie głosować? Reprezentacja Polski

Katar 2022. Robert Lewandowski o rzucie karnym: Zmieniłem technikę strzału,  to była moja decyjza
Katar 2022. Robert Lewandowski o rzucie karnym: Zmieniłem technikę strzału, to była moja decyjza

Lewandowski trafia po dwóch minutach! 37. gol Polaka! Najszybszy w  karierze! [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl
Lewandowski trafia po dwóch minutach! 37. gol Polaka! Najszybszy w karierze! [WIDEO] Piłka nożna - Sport.pl

Robert Lewandowski już czaruje w Barcelonie. Dwa gole Polaka w urodziny

Reprezentacja Polski. 75 goli Roberta Lewandowskiego. Umocnił się na czele  klasyfikacji strzelców [NAJLEPSI STRZELCY, KLASYFIKACJA] (sport.tvp.pl)
Reprezentacja Polski. 75 goli Roberta Lewandowskiego. Umocnił się na czele klasyfikacji strzelców [NAJLEPSI STRZELCY, KLASYFIKACJA] (sport.tvp.pl)

Robert Lewandowski wygrał mecz dla FC Barcelony! Zwycięski gol Polaka w  doliczonym czasie! [WIDEO]
Robert Lewandowski wygrał mecz dla FC Barcelony! Zwycięski gol Polaka w doliczonym czasie! [WIDEO]

La Liga. Dwa gole Roberta Lewandowskiego w pierwszej połowie. Villarreal  rozbity przez Barcelonę [WIDEO] (sport.tvp.pl)
La Liga. Dwa gole Roberta Lewandowskiego w pierwszej połowie. Villarreal rozbity przez Barcelonę [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Polska - Słowenia: gol Roberta Lewandowskiego. Lewandowski znowu trafia  [WIDEO] - Super Express
Polska - Słowenia: gol Roberta Lewandowskiego. Lewandowski znowu trafia [WIDEO] - Super Express

Robert Lewandowski przed magiczną barierą. Dziś powinien ją przekroczyć -  Sport w INTERIA.PL
Robert Lewandowski przed magiczną barierą. Dziś powinien ją przekroczyć - Sport w INTERIA.PL

Apel Roberta Lewandowskiego. Bezskuteczny. Michniewicz ma asa w rękawie  Reprezentacja Polski
Apel Roberta Lewandowskiego. Bezskuteczny. Michniewicz ma asa w rękawie Reprezentacja Polski

101 minut męczarni Barcelony i gol Lewandowskiego - RMF 24

Robert Lewandowski z 70. bramką w reprezentacji Polski! [WIDEO]  Reprezentacja Polski
Robert Lewandowski z 70. bramką w reprezentacji Polski! [WIDEO] Reprezentacja Polski

LaLiga. Betis - Barcelona. Gol Roberta Lewandowskiego [WIDEO] (sport.tvp.pl)

Tak Robert Lewandowski strzelił Manchesterowi United z rzutu karnego.  Barcelona musi zapłacić Bayernowi za 25 bramek Polaka | Gol24
Tak Robert Lewandowski strzelił Manchesterowi United z rzutu karnego. Barcelona musi zapłacić Bayernowi za 25 bramek Polaka | Gol24